Domek w górach

Informacje

Domek wypoczynkowy w górach z dala od wielkomiejskiego zgiełku, staje się miejscem walki o przetrwanie. Podczas pobytu można zauważyć dziwne ślady pozostawione przez poprzednich gości... Okazuje się, że w domku jest ktoś jeszcze.

Cennik

5 os.150zł
4 os.120zł
3 os.90zł
2 os.60zł

Zniżki: Podwójna gra – zarezerwuj dwa pokoje na ten sam dzień, a drugi będzie o 10 zł tańszy. 

Urodziny – solenizant nie płaci, więc jeśli taki się w grupie znajduje, nie jest wliczany do liczby osób (cena jest niższa o 30 zł). 

Przyjacielskie piątki – w piątki gra dla wszystkich grup 3-, 4- oraz 5-osobowych jest tańsza o 10%.


Uwaga: podczas jednej wizyty można skorzystać tylko z jednego rodzaju promocji, wybierzcie więc tę, która Wam najbardziej odpowiada :). 

Jeśli chcesz komuś podarować voucher do naszego pokoju – napisz do nas. Vouchery kosztują tyle samo, co normalna wizyta. Wysyłamy je drogą elektroniczną po zaksięgowaniu wpłaty.

Rezerwacja

  1. Byłem ze znajomymi w czasie wakacji. Pokój zrobiony rewelacyjne. Oddaje w stu procentach klimat górskiej chaty. Serdecznie polecamy

  2. Można stwierdzić, że to najlepsza firma w Karpaczu jaką mieliśmy okazje odwiedzić! I to nie dlatego, że jedyna 🙂Pokój bardzo klimatyczny, fabuła pcha do przodu. Obsługa na najwyższym poziomie, staje na wysokości zadania w sytuacjach kryzysowych.
    Życzymy dalszego świetlistego rozwoju i odrobienia się firmowej skrzynki z narzędziami

  3. Super zabawa na zimne i deszczowe dni. Czas spędzony w domku na pewno nie zmarnowany. Obsługa bardzo miła. Dzięki za podpowiedzi bo gdyby nie one to siedziałabym tam pewnie do wiosny:) Polecam polecam polecam

  4. Pokój bardzo klimatycznie urządzony. Zawiera elementy zaskoczenia. Idealnie nadaje się dla grup początkujących. Godzinka dobrej zabawy. Warto zajrzeć podczas pobytu w Karpaczu.

  5. Po raz pierwszy braliśmy udział w takiej zabawie i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Było fantastycznie! Udało się wydostać 15 min. przed czasem. Na pewno wrócimy aby zmierzyć się z Celą. Polecamy!

  6. Byliśmy w pokoju “Domek w górach”, wrażenia super 😉Pan z obsługi bardzo sympatyczny, wszystko wytłumaczył na spokojnie. Jeśli chodzi o samo miejsce bardzo polecamy i sami na pewno skorzystamy jeszcze nie jeden raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright 2021 | Polityka Prywatności
crossmenu