Cela

Informacje

Czasem przypadek, czasem jedna błędna decyzja powoduje, że normalny człowiek zamienia dom na celę - miejsce, które wszystkich napawa strachem. Nikt nie chciałby się w nim znaleźć. Podejmij wyzwanie, pozwól by drzwi od celi zamknęły się za Tobą, następnie wykiwaj klawisza i odzyskaj wolność.

Cennik

5 os.170zł
4 os.150zł
3 os.130zł
2 os.100zł

Zniżki:

Podwójna gra – zarezerwuj dwa pokoje na ten sam dzień, a drugi będzie o 20 zł tańszy.

Urodziny – solenizant płaci mniej, więc jeśli taki się w grupie znajduje, cena jest niższa o 30 zł.

Przyjacielskie piątki – w piątki gra dla wszystkich grup 4- oraz 5-osobowych na hasło "przyjacielski piątek" jest tańsza o 10 zł.


Uwaga: podczas jednej wizyty można skorzystać tylko z jednego rodzaju promocji, wybierzcie więc tę, która Wam najbardziej odpowiada :).

Jeśli chcesz komuś podarować voucher do naszego pokoju – napisz do nas. Vouchery kosztują tyle samo, co normalna wizyta. Wysyłamy je drogą elektroniczną po zaksięgowaniu wpłaty.

Rezerwacja

  1. Po pozytywnych przeżyciach w Domku postanowiliśmy sprostać wyzwaniom w Celi. Pomieszczenie wypaliło reszte naszych szarych komórek, wiec uciekliśmy w pełni usatysfakcjonowani.
    Chętnie wrócimy wydać wiecej pieniędzy, gdy będą na nas czekać kolejne wyzwania.
    Dziękujemy za przemiłą obsługę i poświęcony nam czas.
    Pozdrawiamy!

  2. Rewelacja! Obsluga mobilizuje do myslenia, a komentarzami wywoluje tabuny smiechu! Genialne zagadki; skucie lancuchem powoduje dodatkowe atrakcje

  3. Bardzo fajnie, przyjemna atmosfera, pomocna obsługa. Po rozwiązaniu pierwszej zagadki z przyjemnością wróciliśmy do drugiego pokoju POLECAM!!!

  4. Było super! Żona była pierwszy raz w ER i bardzo jej ten rodzaj zabaw przypadł do gustu! Pokój był stosunkowo łatwy, rozwiązaliśmy go w 33 min, z jedną podpowiedzią, ale sprawił nam mnóstwo frajdy o świetnie się przez te pół godziny bawiliśmy. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokój godny polecenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Copyright 2021 | Polityka Prywatności
Dla Was rozwijamy się cały czas. Dlatego od pewnego czasu zajmujemy się projektowaniem i przebudową naszych pokoi. Zapraszamy już w maju.
crossmenu